Merhabalar,

Evimizde biliyorsunuz ki en çok kullandığımız eşyaların başında hiç şüphesiz koltuklarımız gelmektedir. Bizlerin sürekli üzerinde oturduğu zaman zaman uyuduğu koltuklarımız sürekli deformasyona veya kirlenmeye mağdur kalmaktadır. Yeri geldiğinde dökülen çaylar, yeri geldiğinde dökülen yemekler bunlar koltuklarımız sürekli kirlenmesine neden olmaktadır.

Bu noktada bizler yani parla temizlik ailesi olarak sizlerin adresinizden gelip koltuklarınızı alıyoruz ve sizler kahvenizi yudumlarken bizler özenle ve en iyi temizlik ürünlerimiz ile sizlerin koltuk ve kanepelerinizi yıkıyoruz. Özenle kuruttuktan sonra sizlerin evlerine, iş yerlerinize veya ofislerinize tekrar bırakıyoruz. Sizlerde bu özenli ve güzel hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizlere her an her dakika ulaşabilirsiniz.

Koltuk ve kanepelerinizin temizliği konusunda kendi eşyalarımız gibi özenle davranıp sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Parla temizlik ailesi olarak 7 gün 24 saat hizmet politikamız sayesinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Adresten alım ve adrese teslim şeklinde kanepe ve koltuklarınızı alıyoruz ilk gün ki gibi sizlere teslim ediyoruz. Bizlere WhatsApp iletişim hatlarımız üzerinden 7/24 ulaşıp hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Parla temizlik sağlıklı ve mutlu günler diler.

Sevgiler ve saygılarla…