Herkese Merhabalar,

Parla temizlik ailesi olarak sizlere en kaliteli temizlik hizmetlerini sunmak için bizler elimizden geldiğince çaba göstermekteyiz. Hizmet alanımızın genişliği sayesinde siz değerli müşterilerimiz için elimizden geldiğince özeni göstermekteyiz. Halkımızın en çok kullandığı ve yaygın olarak ziyarete açık olan AVM’lerimizde siz değerli halkımıza ve iş verenlerimize karşı elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmaktayız. Biliyorsunuz ki AVM’ler en çok ziyaret edilen alanlardır. Bizler uzman ekibimiz ile AVM’ler de kullanılan ve gözle görülen alanların temizliğinde uzmanınız. Gözle görülmeyen noktalarda ise yine aynı uzmanlıkla sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Uzman kadromuz sayesinde AVM’ler de ki bütün alanların temizliği konusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlerin hijyeni için elimizden geldiğince hizmet sunmaktayız. Parla temizlik ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmet sunmak için elimizden geldiğince özen göstereceğiz.

Bizlere WhatsApp iletişim hatlarımız üzerinden ulaşarak AVM’lerinizde ki temizlik işlerinin özenli ve güzel bir şekilde yapılması için sizlerin çözüm ortağı olacağız. Bizlere web sitemizde ki iletişim formundan veya iletişim hatlarımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Herkese sevgiler ve saygılarla.