Merhabalar,

Parla temizlik ailesi olarak sunduğumuz hizmetler arasında bir başka hizmeti sizlere tanıtmak isteriz. Bugün sürekli her köşe başında veya her sokakta yeni yapılan bir inşaat görmekteyiz. Bu artık bizler için kaçınılmaz bir hale gelmiştir. İnşaat işlerinin yoğun olması ve iş sahiplerinin bu inşaatların temizliğinin çözümlenmesi konusunda aciliyeti bizlere bu hizmeti sunmak için ön ayak olmuştur.

Bizlerde bu seslenişinizi duyarak uzman ekip ve kadromuzla inşaat sonrası temizlik alanında sizlere hizmet vermeye başladık. Temizlik sektöründe ki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere en kaliteli hizmeti her zaman sunacağız. Sizlerin yetişemediği noktada her zaman sizlere destek olacağız.

Uzman ekip ve kadromuzla ve en kaliteli ekipmanlarımız ile inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde sizlerin her zaman yanındayız. Bizlere her zaman ulaşabilir ve inşaatınız nerede olursa olsun inşaat sonrası temizlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Parla temizlik ailesi olarak 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile bizlere ulaşmak her an mümkün.

Hizmet kalitemiz ve bizlere duyulan güven ile sizlerin yanınızdayız. 7/24 iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz. WhatsApp iletişim hatlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek iletişim formundan bizlere ulaşabilir veya merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sevgiler ve saygılarla…