Yükleniyor

Koltuk Yıkama

Parla Temizlik Şirketi Hizmetleri 

Firmamız uzun yıllardan beridir konusuna işine hakim olarak koltuk yıkama alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Parla  Temizlik Şirketi olarak uygun fiyat seçenekleriyle en kaliteli şekilde İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası Koltuk Yıkama olarak sizleri kaliteyle buluşturuyoruz.

 

İstanbul Koltuk Yıkama olarak bir telefonla bize ulaşarak sahadaki personellerimiz ile işinizi profesyonel şekilde yapıyoruz.Güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler sizin koltuk üzerinde biriken tiftik, yağ tabakası, kiri pası her şeyi en mükemmel şekilde temizleyip kirleri çıkarıyoruz.

 

Koltuğunuzun modeline şekline göre kaliteli kir sökücü deterjanlar kimyasal olmayan özellikle işlemi gerçekleştiriyoruz.

 

Koltuk ve ya çek yatlarınızı yerinden kaldırmadan, sökmeden eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden yapıyoruz.Yaz mevsiminde 1 saat içinde , Kış mevsiminde 3-4 saat içinde koltuklarınız eski kuruluğa gelecektir.İstanbul gibi şehirlerde ev temizliği büyük sorundur.Evdeki koltuk temizliği gerçekten önemlidir.

 

Deri koltuklarda yıkama işlemi yapılması önerilmez.Bunun yerine özel dezenfektanlar ile yüzeysel temizlik öneriyoruz.Bu sayede zararlı canlılar ve mikroorganizmalar da yok edilmiş olur.İstanbul uygun koltuk yıkama hizmeti sunmaktan sizlere mutluluk duyuyoruz